Esita kahjunõue

Meil on kahju, et sinu rattaga on midagi juhtunud! Siit leiad infot, kuidas saada kahjuhüvitist varguse korral või
lasta oma ratas parandada selle kahjustumisel meie tehnilise partneri juures.

 

Minu ratas

Minu ratas varastati

Teame, mida tunned ning soovime sul aidata ratta tagasi saada. Kõigepealt, mine Bike­-ID äppi ja märgi oma ratas “varastatuks”. Selliselt on võimalik teavitada nii politseid kui ka teisi rattureid ratta vargusest, kellel on võimalik see sulle tagastada. Küsime sinult seejuures ka lisainfot varguse kohta. Ratta märkimisel “varastatuks” algatame automaatselt kahjujuhtumi menetluse.

Järgmisena, palume sul teatada vargusest politseile. Kahjuhüvitise väljamaksmise eelduseks on politsei tõendi olemasolu.

Minu ratas sai kahjustada

Kui sinu ratas on saanud kahjustada, külasta lähimat Bike­-ID tehnilise partneri poodi. Tehniline partner remondib sinu ratta ning suhtleb kahjujuhtumi osas Bike­-ID'ga. Kui ratas on remonditud, võid sellele rattapoodi järele minna, kus sul palutakse tasuda ka kindlustuse omavastutuse summa. Muud tegema ei peagi ­ oled kiirelt tagasi teel!

Vaata meie partnereid

Pea meeles...


Kui ostsid Bike­-ID rattakindlustuse, oled saanud kindlustuskaitse rattavarguste või ­kahjustuste vastu. Nõude saad esitada vaid nendele juhtumitele, mis on kindlustusega kaitstud. Bike­-ID rattakindlustus ei hüvita kahjusid ratastele, mida kindlustatud ei ole või kahjusid seoses ratturi tervisekahjustustega, mis on tekkinud rattaõnnetuse tagajärjel.


Tekkis lisaküsimusi?
Vaata lähemalt

Partnerid

Palun

vali keel